Kontrast

Czcionka

A+ A-
Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czerwionce-Leszczynach
Profilaktyka uzależnień w Gminie i Mieście Czerwionka-Leszczyny
Poniedziałek: 16:00 - 18:00 Wtorek: 16:00 - 18:00 Środa: 16:00 - 18:00 Czwartek: 15:00 - 17:00

Plakat zapraszający do udziału w konkursie pod nazwą "9 miesięcy pełnych miłości 2022". Na plakacie między innymi zdjęcie ciążowego brzuszka, na którym ułożone są dłonie w kształcie serca.

Ośrodek Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Czerwionce-Leszczynach zapraszają kobiety w ciąży zamieszkujące na terenie Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny do udziału w konkursie fotograficznym „9 miesięcy pełnych miłości 2022".

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia z dłońmi ułożonymi w kształcie serca na ciążowym brzuszku i odpowiedź na pytanie: „Dlaczego wybieram 9 miesięcy bez alkoholu?".

Do wygrania atrakcyjne nagrody – bony zakupowe o wartości 500, 400 i 300 zł do sklepu "Smyk". Przewiduje się także niespodzianki dla wszystkich uczestniczek.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, który jest dostępny:

  • na stronie internetowej Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach (do pobrania poniżej),
  • w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach w przy ul. 3 Maja 36B (44-230 Czerwionka-Leszczyny).

Wypełniony formularz należy następnie dostarczyć w formie skanu na adres e-mail: gp@opsczerwionka.pl lub w formie tradycyjnej do Ośrodka Pomocy Społecznej w Czerwionce-Leszczynach (3 Maja 36B, 44-230 Czerwionka-Leszczyny). Zdjęcie (w formacie JPG) należy wysłać na adres e-mail: gp@opsczerwionka.pl.

Zgłoszenia należy przesłać do 31 października 2022 r.

Konkurs ma na celu zwiększenie liczby kobiet, które deklarują zachowanie abstynencji w czasie ciąży oraz upowszechnienie wiedzy o szkodliwych skutkach picia alkoholu podczas ciąży z uwzględnieniem Spektrum Płodowych Zaburzeń Alkoholowych (FASD).

Zapraszamy do udziału w konkursie!